VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Brněnská Zbrojovka zahájila letní přípravu

Brněnská Zbrojovka zahájila letní přípravu Fotbalisté Zbrojovky Brno zahájili v pondělí přípravu na druholigovou sezonu, v níž se budou chtít vrátit mezi českou elitu. Na prvním srazu se sešlo celkem osmnáct fotbalistů, mezi nimiž byl ovšem i reprezentant Jan Polák, jenž využil možnosti tréninku se svým bývalým klubem před nástupem do letní přípravy s německým Wolfsburgem. K vidění byla zatím jediná jistá posila. Další hráči patřili na jaře buď do širšího kádru prvoligového áčka a nebo se stěhují z dorostu.

Na prvním tréninku letní přípravy se hlásilo 18 fotbalistů. Jediným nováčkem v kabině se zatím stal záložník Jan Hromek, který přichází na půlroční hostování s opcí z třetiligové Kroměříže. Staronovými tvářemi pak jsou Zdeněk Polák, který se vrací z hostování v HFK Olomouc, golman Martin Doležal, jenž chytal v Sezimově Ústí a defenzivní univerzál Miroslav Král, který naposledy oblékal dres třetiligové Líšně. S nimi pak polykali první letošní trenérské dávky loňští dorostenci Petr Buchta nebo Senegalec Lamine Fall. Chyběl pouze srbský mladík Uglješa Radinovič, který se po zranění připojí příští týden.

Pouze v civilu se na Srbské mihli Martin Husár a Marek Střeštík, kteří si hledají angažmá, a také Stefan Mitrović, jenž je po operaci kýly.

"S dalšími hráči jednáme, nejdále jsme se stoperem Ivo Zbožínkem ze Zlína. Momentálně jsou naší prioritou fotbalisté pro levou stranu obrany i zálohy. Máme vytipované tři a doufám, že dva z nich k nám přijdou. Dále probíhají jednání s Petrem Švancarou a Zdeňkem Partyšem, velký zájem stále máme o Zdeňka Folprechta, o němž jednáme se Spartou," uvedl trenér René Wagner.KDO BYL TEDY NA PRVNÍM TRÉNINKU:


BRANKAŘI:
Tomáš Bureš, Martin Doležal

OBRÁNCI:
David Pašek, Lukáš Matyska, Luděk Pernica, Petr Buchta, Matijas Pejič, Zdeněk Polák, Miroslav Král

ZÁLOŽNÍCI:
Daniel Přerovský, Dominik Simerský, Lamine Fall, Radek Buchta, Jan Hromek, Jan Polák

ÚTOČNÍCI:
Rostislav Šamánek, Josef Šural, Tomáš Došek


Vytisknout text k článku - Brněnská Zbrojovka zahájila letní přípravu ... Vytisknout - Brněnská Zbrojovka zahájila letní přípravu

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31