Bosonohy dovezly Slavkovu bůra

Bosonohy dovezly Slavkovu bůra Jako na horské dráze. Nějak tak by se daly hodnotit výsledky Bosonoh. Nováček 1.A třídy skupiny A si nejprve přivezl sedmičku z Dobšic, aby pak doma přehrály Miroslav 4:2 a v posledním zatím odehraném kole darovaly bůra Slavkovu na jeho hřišti. Vidět byl především Miloslav Brabec, který vsítil hattrick. O další dvě branky se postaral Roman Havlík. Bosonohy tak zatím v sezoně dvakrát vyhrály. Slavkov je naproti tomu stále bez bodu

V prvním poločase měli více ze hry hosté. V závěru poločasu během deseti minut rozhodly zápas. Ve druhém poločase si Slavkov vytvořil místy až drtivou převahu, ale fotbal se hraje na branky a na ty jasně vyhráli hráči Bosonoh.

Jak šli minuty:

14. Havlíkova střela jen doprostřed branky,Dolíhal v pojodě chytá

17. Strnad přihrává Houšťovi,jeho střela jde také jen doprostřed branky

20. Matocha se ocitá sám před prázdnou brankou,jeho střelu mu v poslední chvíly jeden z obránců zblokoval na roh

25. po obrovské hrubce Vojtíška je Havlík sám před Dolíhalem,jeho pokus o obstřelení končí na tyči.

30. - 0:1 - Brabec z tak z 21m nedal Dolíhalovi šanci

36. - 0:2 - po ruce Holého ve velkém vápně proměňuje penaltu opět Brabec

40. - 0:3 - hrozná desetiminutovka Slavkova vrcholí hrubkou Vojtíška.Polák posouvá míč na Havlíka,který doklepává do
prázdné branky

54. - 1:3 - pěkná kombinační akce,po ose Strnad,Matocha,Holásek,posledně jmenovaný doráží míč do branky

57. - 1:4 - Strnad ztratil míč na půlce hřiště,Havlík přešel přes Vojtíška a pohodlně zavěsil