VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Bosonohy doma proti Bzenci podruhé v řadě remizovaly

Bosonohy doma proti Bzenci podruhé v řadě remizovaly Ještě před samotným premiérovým utkáním KP v Bosonohách byla vykonána místní tradice oslavy začátku nové sezóny - bylo vypáleno z děla přímo na hřišti.
V úvodu utkání se nekonalo žádné opatrné oťukávání okolo středového kruhu. Naopak musel domácí brankář Balák řešit již ve třetí minutě chytrou kolmici hostujících útočníků. Jeho předvídavost a dostatečně rychlý výběh zabránil hororovému začátku pro FKSKB. Odpověď za deset minut přišla z kopačky Brabce, jehož milimetrový centr našel hlavu Romana Havlíka, který trefil tyč. Hosté zanedlouho zopakovali kolmici velmi podobnou té předchozí s tím rozdílem, že tentokrát svou šanci Petr Kasala využil a Bzenec vedl. 0:1. Touha vyrovnat se projevila v šancích Pernici (po narážečce se dostal z pozice pravého obránce až před brankáře Pelíška, který jeho střelu vyrazil na roh) a Cihláře (nehlídán po rohovém kopu trefuje gólmana uprostřed brány). Následně předvedl, jaké míče dokáže rozdávat stoper Drábek, který snad nanometrovým míčem našel Brabce na levém křídle. Po odmlce zahrozili i hosté, když Radek Šifel trefil boční síť a minutu nato předvedli další útok pomocí kolmé přihrávky. Domácí se konečně dočkali vyrovnání po nádherné přihrávce do běhu od Romana Havlíka, kterou si převzal Jakub Lidmila za obranou a mazácky nadělil Pelíškovi jesle. 1:1. Okamžitá odpověď ohla přijít z kopačky bzeneckého Libora Vítka, který po odraženém balónu zasáhl míč z halfvoleje, Balák byl ale připraven a tak se odcházelo do šaten za stavu 1:1.Bosonohy nastoupily do druhé půle velmi nekoncentrovaně, naštěstí dvě velké chyby v obraně zůstaly nepotrestány, několikaminutvá převaha Bzence byla ale znatelná. K zakončení po standartkách se často v utkání dostával Cihlář, kterému ale dnes nebylo přáno skórovat. Když už dal ideální hlavičku, tak jeho radost překazil hráč na brankové čáře. V obrovské šanci se na druhé straně zničehonic zjevil Kmeť, jehož pozičně vykryli Balák s Brabcem tak šikovně, že už neměl šanci zakončit. Lidmila se dostal díky střídání ze středu hřiště na levé křídlo a plně zaměstnával tamní hráče soupeře. Ať už patičkami, jeslemi nebo chytrými obhozeními vzduchem dominoval nad svými hlídači. V závěrečné desetiminutovce se zvyšoval tlak domácích na bránu Slovanu, ve středu hřiště byla znatelná dominance, ale nevedlo se propracovat se až k bráně. Dalo by se říct, že tlak vyvrcholil v 89. minutě, kdy Jiří Bělohlávek, který nahradil skvělého Lidmilu, vystřelil z úhlu, brankář ránu neudržel a míč poskakoval na malém vápně, odkud se ho nepovedlo uklidit do sítě Koplíkovi (nahradil Brabce). Další větší šanci už diváci v teplém letním odpoledni neviděli a museli vzít zavděk druhou remízou 1:1 FKSKB v řadě.Trenér Szypula po utkání:

Nepovedlo se nám využít ty obrovské šance a v dnešním utkání bych viděl paralelu s tím před týdnem v Ivančicích. Zároveň jsme hodně chybovali v obraně, hlavně po přestávce, kdy jsme dovolili soupeři převzít iniciativum, naštěstí jsme podruhé neinkasovali.


Autor:Petr Srba - Bosonohy


Vytisknout text k článku - Bosonohy doma proti Bzenci podruhé v řadě remizovaly ... Vytisknout - Bosonohy doma proti Bzenci podruhé v řadě remizovaly

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31