VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Bohunice i Vracov na úvod s nulou

Bohunice i Vracov na úvod s nulou Bohunice patří společně s Vracovem k hlavním aspirantům na postup do divize. Oba týmy ovšem odstartovaly jaro porážkou. Bohunice se nedostaly přes kletbu hřiště Velké nad Veličkou a Vracov nechal všechny body v Ráječku. Ve třetím nedělním zápase Fincentrum Krajského přeboru vyhrál doma Moravský Krumlov nad Zbýšovem.



KORDÁRNA VELKÁ NAD VELIČKOU – TATRAN BOHUNICE 2:0 (1:0)
Branky:
16. Macko L., 78. Pravda
DIVÁKŮ: 250

VELKÁ N. V.: Sládeček - Šácha, Kohůt M., Horák, Machálek, Valášek,
Macko L., Vardan, Kohůt P., Macko D., Pravda


BOHUNICE: Cífka - Konečný, Hanousek, Vjater, Szczygiel, Kulička,
Beneš, Tonev, Navrátil, Kostka, Bombicz




FC MORAVSKÝ KRUMLOV – BANÍK ZBÝŠOV 3:0 (2:0)
Branky:
5. a 83. Staněk, 16. Čepera
DIVÁKŮ: 280

M.KRUMLOV: Elis - Vošmera, Anders, Horák, Procházka, Staněk,
Čepera, Záviška, Zelníček, Březina, Hlučil


ZBÝŠOV: Škula - Maša, Kotačka, Ptáček, Davídek, Havel Jan,
Havel Josef, Šauer, Dufek, Kantor, Bureš




SK OLYMPIA RÁJEČKO - FC VRACOV 1:0 (1:0)
Branky:
45. (PK) Sehnal J.

ROZHODČÍ: Petr Kulíšek - Michal Ostrovský, Lukáš Král
DELEGÁT: Václav Gric
DIVÁKŮ: 200

RÁJEČKO: Rettegy - Kopecký, Maška, Bartoš, Koutný, Kupský, Sehnal V.,
Tenora, Sehnal J. (90. Badura), Jarůšek (89. Tajnai), Neděla (81. Žilka)


VRACOV: Myšák - Jílek (64. Loprais), Eliáš, Vybíral, Kudlík,
Kotásek, Lejsal (64. Voříšek), Žurovec, Lipčík P., Janoušek, Bíla




Sobotní výsledky Fincentrum Krajského přeboru najdete zde.




Více informací o Fincentrum Krajském přeboru najdetete tady.


Vytisknout text k článku - Bohunice i Vracov na úvod s nulou ... Vytisknout - Bohunice i Vracov na úvod s nulou

Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30