VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Blansko na valné hromadě přejmenuje klub.

Blansko na valné hromadě přejmenuje klub. Blansko – FK Apos Blansko. Název blanenského klubu ještě zůstává na fotbalové mapě. Alespoň týden. Valná hromada občanského sdružení FK Apos Blansko totiž změnu názvu na FK Blansko nedávno neodhlasovala.Z jednoho prostého důvodu. Na valnou hromadu totiž přišlo jen pětadvacet členů sdružení. Aby byla valná hromada usnášení schopná muselo dorazit osmačtyřicet členů. Náhradní valná hromada je na programu tuto sobotu. Opět ve fotbalové hospůdce na hřišti v areálu stadionu v blanenské ulici Údolní. Začátek je o půl čtvrté odpoledne. Tentokrát bude shromáždění usnášení schopné při jakémkoliv počtu členů.

Po ukončení oficiální části valné hromady se všem přítomným znovu představil nový sportovní manažer blanenského fotbalového klubu. Bohuslav Jedinák. Ten zároveň nastínil plány ve své funkci. Mimo jiné informoval také o schůzce s novým sponzorem, které se nedávno zúčastnilo vedení klubu. „Půjde o dlouhodobější spolupráci. Minimálně na tři roky bude pro blanenský klub zajištěno finanční krytí tak, aby se nemusel obávat existenčních problémů, jako tomu bylo před dvěma roky,“ řekl předseda fotbalového klubu Michal Babák s tím, že další podrobnosti se fanoušci dozvědí po podpisu smluv.

Babák také zdůraznil, že bez spolupráce se stávajícími sponzory a partnery se však klub ani v současnosti neobejde. „I pro ně by mohla být další spolupráce, i vzhledem k charakteru nového sponzora, daleko zajímavější a atraktivnější,“ upřesnil Babák.

Dalším ožehavým tématem diskuze byl stav hrací plochy na stadionu na Údolní. Na měsíc květen je předběžně naplánována jeho další rekonstrukce. Závěrečná utkání letošní sezóny by se hrála na stadionu na Mlýnské. Vedení klubu rovněž potvrdilo, že i pro letošní rok bude na ministerstvu školství žádat o dotaci na vybudování hřiště s umělým povrchem na stadionu na Údolní. „Bude to ještě hodně těžký boj, ale já věřím, že se nám to podaří,“ poznamenal Babák.

Zdroj: http://blanensky.denik.cz/fotbal_region/blansko-na-valne-hromade-prejmenuji-klub20120207.html

 

Vytisknout text k článku - Blansko na valné hromadě přejmenuje klub. ... Vytisknout - Blansko na valné hromadě přejmenuje klub.

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30