VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

BHL - Líšeň přišla o první body

BHL - Líšeň přišla o první body Čtvrtý hrací den Bomaso halové ligy starších žáků byl plný zajímavostí. O první body přišla vedoucí Líšeň "A". Remizovala s ČAFC Židenice 1:1. To Slovan Brno si ve třech zápasech připsal dvě vítězství 5:0. Tatran Starý Lískovec nepoznal tento hrací den jinačí výsledek než 1:1, ale hitem byl Tatran Kohoutovice. Jeho tým si připsal tři výhry. Obhájce prvenství se tak posunul z devátého na čtvrté místo průběžné tabulky.

VÝSLEDKY ČTVRTÉHO DNE BHL
SLOVAN BRNO - ŘEČKOVICE 5 : 0
ROUSÍNOV - ST.LÍSKOVEC 1 : 1
SLATINA - RAFK RAJHRAD 0 : 2
KOHOUTOVICE - LÍŠEŇ "B" 1 : 0
SLOVAN BRNO - ST.LÍSKOVEC 1 : 1
ROUSÍNOV - ŘEČKOVICE 3 : 1
SLATINA - KOHOUTOVICE 0 : 1
RAFK RAJHRAD - LÍŠEŇ "B" 3 : 1
SLOVAN BRNO - ROUSÍNOV 5 : 0
ST.LÍSKOVEC - ŘEČKOVICE 1 : 1
SLATINA - LÍŠEŇ "B" 1 : 2
KOHOUTOVICE - RAFK RAJHRAD 3 : 1
SPARTA BRNO - BUČOVICE 0 : 0
BYSTRC - SVRATKA BRNO 1 : 0
ČAFC ŽIDENICE - CHRLICE 2 : 1
ŠLAPANICE - LÍŠEŇ "A" 0 : 3
SPARTA BRNO - SVRATKA BRNO 1 : 1
BYSTRC - BUČOVICE 1 : 1
ČAFC ŽIDENICE - LÍŠEŇ "A" 1 : 1
ŠLAPANICE - CHRLICE 4 : 1
SPARTA BRNO - BYSTRC 0 : 1
SVRATKA BRNO - BUČOVICE 3 : 0
ČAFC ŽIDENICE - ŠLAPANICE 5 : 2
LÍŠEŇ "A" - CHRLICE 4 : 0


TABULKA 4.KOLA
1. TATRAN KOHOUTOVICE 3 3 0 0 5:1 9b
2. SLOVAN BRNO 3 2 1 0 11:1 7b
3. LÍŠEŇ “A“ 3 2 1 0 8:1 7b
4. ČAFC ŽIDENICE 3 2 1 0 8:4 7b
5. DOSTA BYSTRC 3 2 1 0 3:1 7b
6. RAFK RAJHRAD 3 2 0 1 6:4 6b
7. SVRATKA BRNO 3 1 1 1 4:2 4b
8. ROUSÍNOV 3 1 1 1 4:7 4b
9. TATRAN ST.LÍSKOVEC 3 0 3 0 3:3 3b
10. LÍŠEŇ “B“ 3 1 0 2 3:5 3b
11. ŠLAPANICE 3 1 0 2 6:9 3b
12. SPARTA BRNO 3 0 2 1 1:2 2b
13. BUČOVICE 3 0 2 1 1:4 2b
14. ŘEČKOVICE 3 0 1 2 2:9 1b
15. SLATINA 3 0 0 3 1:5 0b
16. CHRLICE 3 0 0 3 2:10 0b


CELKOVÁ TABULKA BHL
1. LÍŠEŇ “A“ 12 11 1 0 38:5 34b
2. SLOVAN BRNO 12 9 1 3 33:11 28b
3. DOSTA BYSTRC 12 9 1 2 19:12 28b
4. TATRAN KOHOUTOVICE 12 6 2 4 18:11 20b
5. ČAFC ŽIDENICE 12 5 4 3 17:12 20b
6. BUČOVICE 12 5 3 4 22:14 19b
7. SPARTA BRNO 12 4 4 4 17:9 16b
8. TATRAN ST.LÍSKOVEC 12 4 4 4 19:17 16b
9. RAFK RAJHRAD 12 5 1 6 17:31 16b
10. SVRATKA BRNO 12 4 3 5 18:15 15b
11. ROUSÍNOV 12 3 4 5 14:25 13b
12. ŠLAPANICE 12 3 2 7 15:26 11b
13. LÍŠEŇ “B“ 12 3 0 9 10:29 9b
14. SLATINA 12 2 2 8 11:18 8b
15. CHRLICE 12 2 1 9 10:26 7b
16. ŘEČKOVICE 12 1 4 7 8:26 7b


STŘELCI BHL
11 branek - Tomáš Florián (BUČOVICE)
10 branek - Jakub Trhlík (ŠLAPANICE)
9 branek - Adam Smejkal (RAFK RAJHRAD)
8 branek - David Rudolf (LÍŠEŇ „A“), Petr Dvořák (SLOVAN BRNO)
7 branek - Jan Číhal (LÍŠEŇ „A“), Marek Zezula (SPARTA BRNO), Miroslav Divácký (ROUSÍNOV), Jan Lagron (ST.LÍSKOVEC)


Další hrací dny BHL: 5.a 12.února

Vytisknout text k článku - BHL - Líšeň přišla o první body ... Vytisknout - BHL - Líšeň přišla o první body

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30