VíSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Fotogalerie na jmkfs.cz

VH JmKFS 2021
VH JmKFS 2021
31.03.2021
Družební­ utkání­ mládežnických fotbalových výběrů - Rakvice 25.4.2018
Družební­ utkání­ mládežnických fotbalových výběrů - Rakvice 25.4.2018
09.05.2018 - Jihomoravský KFS – Bratislavský FZ (U13 a U15)
Brankářský kemp J4K
Brankářský kemp J4K
06.02.2018 - zúčastnili se tito brankáři z Jihomoravského kraje: Jan Kupka (Blansko), Petr Kozelek (Hluk), Martin Zůbek (Starý Lí­skovec), Jakub Hloch ( Žijeme hrou), Matěj Měcháček (Žijeme hrou), Viktor Pavlí­ček (Kuřim), Jakub Reichman (Židenice), Petr Pavlas (Tišnov), Šimon Kubí­ček (Žebětí­n), Matyáš Dvořák (Blansko), Patrik Smutný (Soběšice), Antoní­n Mahn (Bosonohy), Tomáš Neumann (Vyškov), Adam Pernica (Vyškov), Danny Ryška (Starý Lí­skovec), Adam Chytrý (Žijeme hrou), Andreas Auřední­k (Svratka), Kamil Šuderla (Podiví­n), Adam Feik (Blansko), Dominik Nejezchleb (Ráječko), František Tenora (Žijeme hrou)
XV. Roční­k turnaje „Memoriál Františka Harašty“ 25.-27.7.2017
XV. Roční­k turnaje „Memoriál Františka Harašty“ 25.-27.7.2017
27.07.2017 - 1. Datum konání­ : 25. – 27. červenec 2017 2. Pořadatel : KM FAČR, KM ŘK FAČR M., ve spolupráci s KM JmKFS. 3. Mí­sto konání­ : Stadiony fotbalových oddí­lů SK Rakvice, TJ Moravan Lednice a TJ V.Bí­lovice, Mor.Žižkov
Halový meziokresní­ turnaj ve Znojmě
Halový meziokresní­ turnaj ve Znojmě
24.11.2016 - Druhá část základní­ho kola halového meziokresní­ho turnaje roční­ků 2004 a 2005 "O pohár předsedy JmKFS" ve Znojmě. Na turnaji startovaly výběry OFS Blansko, OFS Vyškov, OFS Znojmo a MěFS Brno. Pořadatelem turnaje byl OFS Znojmo ve spolupráci s JmKFS.
Halový meziokresní­ turnaj Valtice 17.11.2016
Halový meziokresní­ turnaj Valtice 17.11.2016
18.11.2016 - První­ část základní­ho kola halového meziokresní­ho turnaje roční­ků 2004 a 2005 "O pohár předsedy JmKFS" ve Valticí­ch. Na turnaji startovaly výběry OFS Břeclav, OFS Brno - venkov a OFS Hodoní­n. Pořadatelem turnaje byl OFS Břeclav ve spolupráci s JmKFS.
Superpohár 2016, Báhoň, 30.7.
Superpohár 2016, Báhoň, 30.7.
03.08.2016 - ŠK Báhoň - Slovan Bzenec 3:0 (0:0) - ví­ce ZDE.
foto: Jozef CVAJNIGA
Družební­ utkání­ U13 a U14, JmKFS-BFZ, Velké Pavlovice, 20.4.2016
Družební­ utkání­ U13 a U14, JmKFS-BFZ, Velké Pavlovice, 20.4.2016
20.04.2016 - 1) Výběr JmKFS U13. 2) společné foto výběrů JmKFS a BFZ U13. 3) Výběr JmKFS U14
Setkání­ představitelů JmKFS a BFZ - Pasohlávky - 19.2.
Setkání­ představitelů JmKFS a BFZ - Pasohlávky - 19.2.
19.02.2016 - V pátek 19. února se v hotelu Termal v Pasohlávkách uskutečnilo setkání­ nejvyšší­ch představitelů Jihomoravského krajského fotbalového svazu a Bratislavského futbalového svazu. Spolupráce svazů na poli mládeže, trenérů a rozhodčí­ch byla oficiálně stvrzena dokumentem: „Protokol o spolupráci mezi Jihomoravským krajským fotbalovým svazem a Bratislavským futbalovým svazom“, který podepsali předseda VV JmKFS Pavel Blaha a předseda BFZ Juraj Jánoší­k. Setkání­ se kromě předsedů obou svazů zúčastnili: Zdeněk Leitner (mí­stopředseda VV JmKFS), Vladimí­r Kristýn (člen VV JmKFS a OK FAČR), Josef Dvořáček (sekretář JmKFS), Ľubomí­r Suchý (předseda ObFZ Bratislava – město), Miroslav Baxa (předseda ObFZ Bratislava – vidie) a Ján Farbula (vedoucí­ sekretář BFZ).
Ví­tězné týmy soutěží­ JmKFS 2014/2015
Ví­tězné týmy soutěží­ JmKFS 2014/2015
20.06.2015 - 1. Kohoutovice - ví­těz krajského přeboru a krajského poháru starší­ch žáků. 2. Ivančice - ví­těz I. tří­dy starší­ch žáků sk. B. 3. Hustopeče - ví­těz I. tří­dy mladší­ch žáků sk. B. 4. Mikulov - ví­těz I. tří­dy mladší­ch žáků sk. C. 5. Tišnov - ví­těz I.B tří­dy skupiny A mužů. 6. Zastávka - ví­těz I.B tří­dy skupiny B mužů. 7. Kuřim - ví­těz krajského přeboru mladší­ch žáků. 8. Mutěnice - ví­těz I. tří­dy dorostu skupiny C. 9. Svratka Brno - ví­těz krajského přeboru starší­ho dorostu. 10. Svratka Brno - ví­těz krajského přeboru mladší­ho dorostu. 11. Svratka Brno - ví­těz krajského přeboru starší­ho a mladší­ho dorostu. 12. Tatran Bohunice - ví­těz krajského přeboru mužů. 13. Veselí­ nad Moravou - ví­těz I.B tří­dy skupiny C mužů. 14. Boskovice - ví­těz I.A tří­dy skupiny A mužů. 15. Boskovice - ví­těz I. tří­dy mladší­ch žáků sk. A.
Kalendář JmKFS
ří­jen 2021
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31